Product specificationskeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | White Spaces |
| Colour | Clear |
| Main Material | Plastic |
| Composition | Polyethylene terephthalate |
| Product dimension | L28xH28/L38xH38 cm, Set of 2 |
| Other Specifications | See through line for hanging ornament, line lenght approx. 7-8 cm |
| Product Finish | Plating |
| EAN Code | 5711173357703 |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--b2lu5XhF--/v6ct80tdv40cfivxqlfq.pdf |
Imageskeyboard_arrow_down
82072891
Aikito Ornament, Clear, Plastic
L28xH28/L38xH38 cm, Set of 2
RRP
€ 16,90
We cannot guarantee availability of all items in the range at all stores.
The Aikito Ornament by Bloomingville is a set of 2 clear Christmas ornaments in a five-pointed star design. The glossy surface is finished with plating, creating an iridescent effect with subtle light-reflecting color shifts. Each ornament comes with a see-through string for hanging.
Product specificationskeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | White Spaces |
| Colour | Clear |
| Main Material | Plastic |
| Composition | Polyethylene terephthalate |
| Product dimension | L28xH28/L38xH38 cm, Set of 2 |
| Other Specifications | See through line for hanging ornament, line lenght approx. 7-8 cm |
| Product Finish | Plating |
| EAN Code | 5711173357703 |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--b2lu5XhF--/v6ct80tdv40cfivxqlfq.pdf |
Imageskeyboard_arrow_down
Related products







