Product specificationskeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | White Spaces |
| Colour | Gold |
| Main Material | Metal |
| Composition | Iron, Jute |
| Product dimension | L15xH15 cm |
| Other Specifications | Gold finish. Gold string for hanging ornament, string lenght approx. 7-8 cm |
| EAN Code | 5711173358977 |
Imageskeyboard_arrow_down
82072974
Sarika Ornament, Gold, Metal
L15xH15 cm
RRP
€ 19,90
We cannot guarantee availability of all items in the range at all stores.
The Sarika Ornament by Bloomingville is made of iron with a gold finish. Designed as a star, it has a textured surface that gives it a slightly rustic look. The ornament comes with a jute string for hanging.
Product specificationskeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | White Spaces |
| Colour | Gold |
| Main Material | Metal |
| Composition | Iron, Jute |
| Product dimension | L15xH15 cm |
| Other Specifications | Gold finish. Gold string for hanging ornament, string lenght approx. 7-8 cm |
| EAN Code | 5711173358977 |
Imageskeyboard_arrow_down
Related products









