Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE MINI |
|---|---|
| Farve | Multi |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D12xH15 cm |
| Kan indeholde ml. | 590 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | No silicone seal |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | No silicone seal, due to uneven edge finish a 100% air tight close can not be guaranteed. Part of item is handdecorated and due to nature of the glaze colour variations may occur |
| EAN Code | 5711173330553 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--wxo9LwQP--/jphanrfew1k1avrjrzi7.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
82062361
Agnes Krukke m/låg, Multifarvet, Stentøj
D12xH15 cm
Vejl. udsalgspris
249,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Agnes Krukken m/låg fra Bloomingville MINI er lavet af stentøj og har legende illustrationer på en hvid bund. Små motiver i grønne og gule nuancer giver et farverigt udtryk, og en fuglefigur på låget udgør en fin detalje. Det kan ikke garanteres, at krukken lukker helt tæt. En del af dekorationen er hånddekoreret, og der kan forekomme variationer i glasuren.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE MINI |
|---|---|
| Farve | Multi |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D12xH15 cm |
| Kan indeholde ml. | 590 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | No silicone seal |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | No silicone seal, due to uneven edge finish a 100% air tight close can not be guaranteed. Part of item is handdecorated and due to nature of the glaze colour variations may occur |
| EAN Code | 5711173330553 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--wxo9LwQP--/jphanrfew1k1avrjrzi7.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down

















