Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Happy Changes |
| Farve | Multi |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 99% Stoneware, 1% Silicone |
| Produktdimensioner | D11xH12 cm |
| Kan indeholde ml. | 350 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Ceramic Yes / Silicone Seal No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Ceramic Yes / Silicone Seal No |
| Kan tåle at komme i ovnen | Ceramic Yes / Silicone Seal No |
| Produktets finish | Handpainted decoration, small variations in pattern and color intensity may occur making each piece unique. With siliconeband for tighter closure |
| EAN Code | 5711173347636 |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--Eo1X72_P--/twxoj7koiphypoxbt4bp.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82062660
Biona Krukke m/låg, Multifarvet, Stentøj
D11xH12 cm
Vejl. udsalgspris
379,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Biona Krukken m/låg fra Bloomingville har en hvid bund med et geometrisk mønster i blå og gule nuancer, og låget er toppet med en stiliseret fuglefigur. Dekorationen kan variere en smule i mønster og farvestyrke, så hver krukke er unik. En silikonekant sørger for en tættere lukning.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Happy Changes |
| Farve | Multi |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 99% Stoneware, 1% Silicone |
| Produktdimensioner | D11xH12 cm |
| Kan indeholde ml. | 350 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Ceramic Yes / Silicone Seal No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Ceramic Yes / Silicone Seal No |
| Kan tåle at komme i ovnen | Ceramic Yes / Silicone Seal No |
| Produktets finish | Handpainted decoration, small variations in pattern and color intensity may occur making each piece unique. With siliconeband for tighter closure |
| EAN Code | 5711173347636 |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--Eo1X72_P--/twxoj7koiphypoxbt4bp.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down







